Prodaja - Vila 400 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
900 000 €
2250 €/m²
Property 43809 photo 1
Property 43809 photo 2
Property 43809 photo 3
  • Kod objekta 43809
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 400 m²
  • Površina placa 585 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 400 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter