Prodaja - Vila 380 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska Vouni
850 000 €
2237 €/m²
Property 49832 photo 1
Property 49832 photo 2
Property 49832 photo 3
Property 49832 photo 4
Property 49832 photo 5
Property 49832 photo 6
Property 49832 photo 7
Property 49832 photo 8
Property 49832 photo 9
Property 49832 photo 10
Property 49832 photo 11
Property 49832 photo 12
Property 49832 photo 13
Property 49832 photo 14
Property 49832 photo 15
Property 49832 photo 16
Property 49832 photo 17
Property 49832 photo 18
Property 49832 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 99 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 380 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, bazen, parking, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 45194
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 10392
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 49776
  • Kvadratura 219 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
695 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 42568
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter