Prodaja - Vila 167 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Srpsko-hrvatski
810 000 €
4850 €/m²
Property 56032 photo 1
Property 56032 photo 2
Property 56032 photo 3
Property 56032 photo 4
Property 56032 photo 5
Property 56032 photo 6
Property 56032 photo 7
Property 56032 photo 8
Property 56032 photo 9
Property 56032 photo 10
Property 56032 photo 11
Property 56032 photo 12
Property 56032 photo 13
Property 56032 photo 14
Property 56032 photo 15
Property 56032 photo 16
Property 56032 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 167 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
679 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 32395
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
783 000 € 5151 €/m²
  • Kod objekta 50638
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 23197
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 45194
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter