Prodaja - Vila 310 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
650 000 €
2097 €/m²
Property 46224 photo 1
Property 46224 photo 2
Property 46224 photo 3
Property 46224 photo 4
Property 46224 photo 5
Property 46224 photo 6
Property 46224 photo 7
Property 46224 photo 8
Property 46224 photo 9
  • Kod objekta 46224
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 310 m²
  • Površina placa 820 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 310 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter