Prodaja - Zemljište 12400 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Tilisos
1 100 000 €
88 €/m²
Property 50051 photo 1
Property 50051 photo 2
Property 50051 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od grada: 5,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 12400 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 258 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 49157
  • Kvadratura 29981 m²
  • Udaljenost od mora 1240 m
Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m

Prijava za Newsletter