1 227 000 €
49 €/m²
Property 38407 photo 1
Property 38407 photo 2
Property 38407 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 24820 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 48743
  • Kvadratura 17497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37489
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 52254
  • Kvadratura 27671 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter