50 000 €
108 €/m²
Property 39460 photo 1
Property 39460 photo 2
Property 39460 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 460 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 184 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 45797
  • Kvadratura 982 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 19175
  • Kvadratura 877 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 42791
  • Kvadratura 10226 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter