80 000 €
40 €/m²
Property 44724 photo 1
Property 44724 photo 2
Property 44724 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 31235
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
75 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34479
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
68 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 52386
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52111
  • Kvadratura 4022 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52548
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 44724
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter