Prodaja - Vila 216 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
499 000 €
2310 €/m²
Property 52356 photo 1
Property 52356 photo 2
Property 52356 photo 3
Property 52356 photo 4
Property 52356 photo 5
Property 52356 photo 6
Property 52356 photo 7
Property 52356 photo 8
Property 52356 photo 9
Property 52356 photo 10
Property 52356 photo 11
Property 52356 photo 12
Property 52356 photo 13
  • Kod objekta 52356
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 216 m²
  • Površina placa 353 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 216 kv.m u Protaras. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 33887
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter