Prodaja - Vila 143 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pegeia
480 000 €
3357 €/m²
Property 56715 photo 1
Property 56715 photo 2
Property 56715 photo 3
Property 56715 photo 4
Property 56715 photo 5
Property 56715 photo 6
  • Kod objekta 56715
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 143 m²
  • Površina placa 451 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Pegeia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 143 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i bazen, parking. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
399 000 € 2389 €/m²
  • Kod objekta 47099
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
530 000 € 2523 €/m²
  • Kod objekta 44808
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 42568
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter