Prodaja - Vila 140 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
490 500 €
3504 €/m²
Property 46008 photo 1
Property 46008 photo 2
Property 46008 photo 3
Property 46008 photo 4
Property 46008 photo 5
Property 46008 photo 6
Property 46008 photo 7
Property 46008 photo 8
Property 46008 photo 9
  • Kod objekta 46008
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 140 m²
  • Površina placa 413 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 140 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen.

Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2135 €/m²
  • Kod objekta 51518
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod objekta 45105
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter