Prodaja - Vila 241 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
635 000 €
2635 €/m²
Property 51912 photo 1
Property 51912 photo 2
Property 51912 photo 3
Property 51912 photo 4
Property 51912 photo 5
Property 51912 photo 6
Property 51912 photo 7
Property 51912 photo 8
Property 51912 photo 9
Property 51912 photo 10
Property 51912 photo 11
Property 51912 photo 12
  • Kod objekta 51912
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 241 m²
  • Površina placa 349 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 241 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i bazen, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
540 000 € 2488 €/m²
  • Kod objekta 45435
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 5949 €/m²
  • Kod objekta 55901
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3913 €/m²
  • Kod objekta 36764
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter