Prodaja - Vila 180 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
450 000 €
2500 €/m²
Property 33887 photo 1
Property 33887 photo 2
Property 33887 photo 3
Property 33887 photo 4
Property 33887 photo 5
Property 33887 photo 6
Property 33887 photo 7
Property 33887 photo 8
  • Kod objekta 33887
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 180 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
395 000 € 1828 €/m²
  • Kod objekta 51911
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 2336 €/m²
  • Kod objekta 44802
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter