1 500 000 € 1 173 000 €
42 €/m²
Property 52254 photo 1
Property 52254 photo 2
Property 52254 photo 3
Property 52254 photo 4
Property 52254 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 27671 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33978
  • Kvadratura 37064 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 37489
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 46043
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m

Prijava za Newsletter