Prodaja - Zemljište 7000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi
1 400 000 €
200 €/m²
Property 37489 photo 1
Property 37489 photo 2
Property 37489 photo 3
Property 37489 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 52253
  • Kvadratura 40085 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 46043
  • Kvadratura 19000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 50581
  • Kvadratura 32687 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 32623
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter