Prodaja - Zemljište 3900 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
350 000 €
89 €/m²
Property 49645 photo 1
Property 49645 photo 2
Property 49645 photo 3
Property 49645 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3900 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 3120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter