Prodaja - Zemljište 9062 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
380 000 €
41 €/m²
Property 43615 photo 1
Property 43615 photo 2
Property 43615 photo 3
Property 43615 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 9062 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
380 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 9827
  • Kvadratura 728 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
550 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 49274
  • Kvadratura 48714 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61645
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter