Prodaja - Zemljište 1123 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
350 000 €
311 €/m²
Property 21582 photo 1
Property 21582 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1123 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
420 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48655
  • Kvadratura 12955 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter