230 000 €
11 €/m²
Property 59380 photo 1
Property 59380 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 750 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
220 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 43616
  • Kvadratura 5062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22529
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 10607
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter