Prodaja - Zemljište 4008 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
400 000 €
99 €/m²
Property 9805 photo 1
Property 9805 photo 2
  • Kod objekta 9805
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 4008 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 6000 km
  • Udaljenost od aerodroma: 54 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4008 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
550 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61645
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
420 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48655
  • Kvadratura 12955 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
550 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 49274
  • Kvadratura 48714 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter