Prodaja - Zemljište 4862 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
350 000 € 320 000 €
65 €/m²
Property 3225 photo 1
Property 3225 photo 2
Property 3225 photo 3
Property 3225 photo 4

Detalji

  • Ostale pogodnosti: под туристические сооружения может построить 1000 кв.м
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 4862 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
420 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48655
  • Kvadratura 12955 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter