Prodaja - Zemljište 222 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
60 000 €
270 €/m²
Property 51577 photo 1
Property 51577 photo 2
Property 51577 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 222 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 178 kv.m.

Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 34740
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62483
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter