55 000 €
100 €/m²
Property 66042 photo 1
Property 66042 photo 2
Property 66042 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 545 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 327 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
75 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 47503
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
48 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63521
  • Kvadratura 451 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter