Prodaja - Zemljište 467 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
50 000 €
107 €/m²
Property 48962 photo 1
Property 48962 photo 2
Property 48962 photo 3
Property 48962 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 467 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 373 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 12679
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 54379
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31019
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 17762
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 60470
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter