Prodaja - Zemljište 592 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
75 000 €
126 €/m²
Property 47236 photo 1
Property 47236 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 592 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 473 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66041
  • Kvadratura 7674 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 41774
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
65 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 38337
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter