Prodaja - Zemljište 445 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
80 000 €
179 €/m²
Property 34740 photo 1
Property 34740 photo 2
Property 34740 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 445 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 356 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45216
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
80 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 28740
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
80 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62483
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter