Prodaja - Zemljište 3400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Svoronos
80 000 €
23 €/m²
Property 62483 photo 1
Property 62483 photo 2
Property 62483 photo 3
Property 62483 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
110 000 € 365 €/m²
  • Kod objekta 56528
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter