159 000 €
106 €/m²
Property 51499 photo 1
Property 51499 photo 2
Property 51499 photo 3
Property 51499 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 41628
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter