Prodaja - Zemljište 2500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi
150 000 €
60 €/m²
Property 41628 photo 1
Property 41628 photo 2
Property 41628 photo 3
Property 41628 photo 4
Property 41628 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42793
  • Kvadratura 19700 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
192 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 46924
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
160 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 62322
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 56977
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 41628
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
171 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 52109
  • Kvadratura 12178 m²
  • Udaljenost od mora 1117 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63269
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62015
  • Kvadratura 6786 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 62893
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter