40 000 €
99 €/m²
Property 65265 photo 1
Property 65265 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2 m
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 402 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
50 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 50364
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
44 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65912
  • Kvadratura 1255 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37927
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
48 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 34136
  • Kvadratura 416 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter