Prodaja - Zemljište 147 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Bilten
26 700 €
181 €/m²
Property 47346 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 19000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 147 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 117 kv.m.

Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
32 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 50827
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
30 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51119
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 11400 m
Za prodaju
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 30689
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 65265
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 2 m
Za prodaju
40 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 10321
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37927
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
25 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 43611
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter