25 000 €
67 €/m²
Property 43611 photo 1
Property 43611 photo 2
Property 43611 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 370 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
30 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51119
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 11400 m
Za prodaju
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 30689
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
32 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 50827
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
26 700 € 181 €/m²
  • Kod objekta 47346
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
25 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 43611
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
22 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52207
  • Kvadratura 1147 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
35 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 50607
  • Kvadratura 264 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m

Prijava za Newsletter