Property 50579 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 90000 kv.m. na Kritu. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
63 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64281
  • Kvadratura 1236 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
200 000 € 278 €/m²
  • Kod objekta 65098
  • Kvadratura 719 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
194 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65233
  • Kvadratura 2005 m²
  • Udaljenost od mora 622 m

Prijava za Newsletter