55 000 €
83 €/m²
Property 65361 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 660 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 31235
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
70 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 64068
  • Kvadratura 5172 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
74 800 € 63 €/m²
  • Kod objekta 64677
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 48428
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod objekta 37123
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m

Prijava za Newsletter