350 000 €
221 €/m²
Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1580 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
350 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 60247
  • Kvadratura 5826 m²
  • Udaljenost od mora 846 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m

Prijava za Newsletter