200 000 €
278 €/m²
Property 65098 photo 1
Property 65098 photo 2
Property 65098 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 719 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
192 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 39609
  • Kvadratura 898 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Preporučujemo Za prodaju
214 000 €
  • Kod objekta 65947
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1180 m
Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 38078
  • Kvadratura 2194 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
192 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 37042
  • Kvadratura 512 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
175 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 36801
  • Kvadratura 2034 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter