Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 186 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 202 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 423 kv.m.

Za prodaju
320 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 59200
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
340 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 62863
  • Kvadratura 8146 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod objekta 56671
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
450 000 € 449 €/m²
  • Kod objekta 62407
  • Kvadratura 1002 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter