194 000 €
96 €/m²
Property 65233 photo 1
Property 65233 photo 2
Property 65233 photo 3
Property 65233 photo 4
Property 65233 photo 5
Property 65233 photo 6
Property 65233 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 622 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2005 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
246 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 52108
  • Kvadratura 2615 m²
  • Udaljenost od mora 583 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
190 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 39453
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55953
  • Kvadratura 4045 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 38127
  • Kvadratura 5900 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
200 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 50156
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 39265
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter