Property 65536 photo 1
Property 65536 photo 2
Property 65536 photo 3
Property 65536 photo 4
Property 65536 photo 5
Property 65536 photo 6
Property 65536 photo 7
Property 65536 photo 8
Property 65536 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1121 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55953
  • Kvadratura 4045 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter