2 600 000 €
38 €/m²
Property 47235 photo 1
Property 47235 photo 2
Property 47235 photo 3
Property 47235 photo 4
Property 47235 photo 5
Property 47235 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 68000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 43580
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 18 m
Za prodaju
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47235
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64251
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 30725
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42922
  • Kvadratura 2129 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50803
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m

Prijava za Newsletter