3 000 000 €
75 €/m²
Property 33304 photo 1
Property 33304 photo 2
Property 33304 photo 3
Property 33304 photo 4
Property 33304 photo 5
Property 33304 photo 6
Property 33304 photo 7
Property 33304 photo 8
Property 33304 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 40000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 8000 kv.m.

Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 33298
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 38747
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47235
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50803
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33304
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter