980 000 €
54 €/m²
Property 50867 photo 1
Property 50867 photo 2
Property 50867 photo 3
Property 50867 photo 4
Property 50867 photo 5
Property 50867 photo 6
Property 50867 photo 7
Property 50867 photo 8
Property 50867 photo 9
Property 50867 photo 10
Property 50867 photo 11
Property 50867 photo 12
Property 50867 photo 13
Property 50867 photo 14
Property 50867 photo 15
Property 50867 photo 16
Property 50867 photo 17
Property 50867 photo 18
Property 50867 photo 19
Property 50867 photo 20
Property 50867 photo 21
Property 50867 photo 22
Property 50867 photo 23
Property 50867 photo 24
Property 50867 photo 25
Property 50867 photo 26
Property 50867 photo 27
Property 50867 photo 28
Property 50867 photo 29
Property 50867 photo 30
Property 50867 photo 31

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 18000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1500 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 9739
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 9106
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 22880
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 24589
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter