Prodaja - Zemljište 2500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi
500 000 €
200 €/m²
Property 50157 photo 1
Property 50157 photo 2
Property 50157 photo 3
Property 50157 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
413 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 16554
  • Kvadratura 2580 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
473 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 32511
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
512 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 25604
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
500 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 44871
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
450 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 22997
  • Kvadratura 14240 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
427 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 26976
  • Kvadratura 9848 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35632
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter