Prodaja - Zemljište 9848 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Bilten
427 000 €
43 €/m²
Property 26976 photo 1
Property 26976 photo 2
Property 26976 photo 3
Property 26976 photo 4
Property 26976 photo 5
Property 26976 photo 6
Property 26976 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 9848 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 299 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 31238
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 60247
  • Kvadratura 5826 m²
  • Udaljenost od mora 846 m
Za prodaju
500 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 50157
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
500 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 44871
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
350 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 26888
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter