473 000 €
86 €/m²
Property 32511 photo 1
Property 32511 photo 2
Property 32511 photo 3
Property 32511 photo 4
Property 32511 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 0,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 230 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 26772
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 44016
  • Kvadratura 19280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
650 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 32334
  • Kvadratura 11842 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
512 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 25604
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter