450 000 €
31 €/m²
Property 22997 photo 1
Property 22997 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14240 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 60 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 38845
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 44016
  • Kvadratura 19280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
390 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 19640
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter