550 000 €
407 €/m²
Property 33356 photo 1
Property 33356 photo 2
Property 33356 photo 3
Property 33356 photo 4
Property 33356 photo 5
Property 33356 photo 6
Property 33356 photo 7
Property 33356 photo 8
Property 33356 photo 9
Property 33356 photo 10
Property 33356 photo 11
Property 33356 photo 12
Property 33356 photo 13
Property 33356 photo 14
Property 33356 photo 15
Property 33356 photo 16
Property 33356 photo 17
Property 33356 photo 18
Property 33356 photo 19
Property 33356 photo 20
Property 33356 photo 21

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1350 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
450 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 22997
  • Kvadratura 14240 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
600 000 € 649 €/m²
  • Kod objekta 65156
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
750 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 38074
  • Kvadratura 4520 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 62153
  • Kvadratura 4021 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
520 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30769
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 36737
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
680 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 58882
  • Kvadratura 143484 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter