Prodaja - Zemljište 15000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Arkalohori
500 000 €
33 €/m²
Property 44871 photo 1
Property 44871 photo 2
Property 44871 photo 3
Property 44871 photo 4
Property 44871 photo 5
Property 44871 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 27000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35632
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 52039
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m
Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30124
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
640 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 40004
  • Kvadratura 2577 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter