512 000 €
8 €/m²
Property 25604 photo 1
Property 25604 photo 2
Property 25604 photo 3
Property 25604 photo 4
Property 25604 photo 5
Property 25604 photo 6
Property 25604 photo 7

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 60000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 12000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
450 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 38845
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
710 000 € 299 €/m²
  • Kod objekta 44207
  • Kvadratura 2367 m²
  • Udaljenost od mora 97 m
Za prodaju
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39581
  • Kvadratura 14364 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35632
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
587 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 25605
  • Kvadratura 106846 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
750 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter