380 000 €
1979 €/m²
Property 32747 photo 1
Property 32747 photo 2
Property 32747 photo 3
Property 32747 photo 4
Property 32747 photo 5
Property 32747 photo 6
Property 32747 photo 7
Property 32747 photo 8
Property 32747 photo 9
Property 32747 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 192 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu.

Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 61796
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 24990
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod objekta 29751
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 13368
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter